Acting

 My first met with a acting was my first small role in turkey film Fati. I got fall in love in this work and  decided to study acting. In 2013 I successfully graduated from higher professional acting school and moderation at Prague.

 I performed in school theatre in productions sExitus (role Ester), Dressmaker (role Zuzana ) and The Decameron (role Elisa).

 I have experience of filming Život je život, Ulice, Policie Modrava and Expozitura. The ads feature I was shooting for example Krušovice, Yahoo, Nivea, T-mobile a Vodafone, Häagen-Dazs, spot Farma, Equa bank and many others.

 Also I worked for the biggest Tv in Czech named Tv Nova as a reporter in 2013. After that in 2014 I move to the radio Spin 962 as a moderator.

 

 S herectvím jsem začala v roce 2009, kdy jsem si poprvé zahrála v tureckém filmu Fati a později jsem vystudovala VOŠ herectví a moderátorství v Praze.

 Od podzimu 2011 jsem vystupovala se svými spolužáky ve školním PiDivadle na Letné. Hrála jsem zde v inscenacích, sExitus (role Ester), Dámský krejčí (role Zuzany) a Dekameron (role Elisy). Zahlédnout mě můžete i ve filmu Život je život a menší roli jsem měla i v seriálu Ulice. V létě 2013 jsem natáčela seriál Policie Modrava. O necelý rok později jsem dostala roli v Expozituře.

 Z hraných reklam jsem natáčela například pro Krušovice, Yahoo, Nivea, T-mobile a Vodafone, Häagen-Dazs, spot Farma, Equa bank a mnoho dalších.

 V roce 2012 jsem prošla intenzivním šesti měsíčním kurzem moderování pro skupinu televizí Nova. Chvíli jsem zde působila i jako reportérka, v roce 2013.

 V roce 2014  jste mohli slyšet můj hlas na rádiu Spin 962.