T.E.A.

Aktuálně pozastaveno. Obě představitelky na mateřské dovolené. Zároveň hledám hereckou kolegyni, která by nahradila Ninu. Bohužel se mi odstěhovala :(

Představitelky této skupiny – Šárka Gia a Nina Nicolly – spolu vystudovaly stejnou školu a po jejím ukončení se rozhodly spojit síly a nadále pokračovat v tom, co je baví nejvíce – prkna na divadle. Hry pro skupinu T.E.A. píše Šárka Gia, do slovenštiny překládá Nina Nicolly. Hry jsou československé neb jedna z nás je Češka a druhá Slovenka. Nečekejte od nás klasickou činohru. Spíše činohru s alternativními prvky, mixované zpěvem a pohybem. Cílem skupiny T.E.A. je předávat poselství, diváka pobavit a snad i nenuceně poradit, či ukázat jak věci raději nedělat. Život sám je veliký karambol, a proto je herečkám inspirací. Nechte se unést do fantazie, reality a iluze.

Hra ZRKADLO SEBE je příběh dvou žen, které zdánlivě nemají nic společného. Dělí je věkový rozdíl, profesní zaměření a společenská vrstva. Obě jsou nespokojené a neustále bojují se svým životem. Touží po něčem jiném, po něčem novém. Možná ani samy nevědí, jestli jejich náplní života není jen samotná touha. Setkávají se dvakrát, a pokaždé v době zlomu v jejich životech. Sofie, starší, vysloužilá modelka, je životem unavená a nenávistná. Ví, že prošvihla svoji šanci na slávu, a tak se snaží zachránit, co se dá. Nesnáší mládí, nesnáší úspěch někoho jiného. Naopak Katarína je plná optimismu ve svůj herecký růst. Své dosavadní životní trable a romantickou duši však schovává za rouškou nedostupné dívky, která má lidově řečeno „vše na háku“ a cígo v ruce.
Příběh je otevřenou zpovědí obou hlavních aktérek, které mají k sobě až neskutečně blízko, ale ani jedna z nich to za žádných okolností nechce přiznat té druhé.

Těšíme se na Vás!